Літературно – музичне свято «Прощавай Букварику»

27 травня в районній дитячій бібліотеці спільно з СЗШ І- ІІІ ст. № 4 відбулося свято “Прощавай Букварику”.

Є святкових днів багато
На листках календаря,
А між ними й наше свято –
Вшанування БУКВАРЯ! 
Такими словами розпочалося свято «Прощання з Букварем». Під музику та гучні оплески батьків, вчителів, гостей до святково прибраної зали зайшли учні 1-Б класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 на чолі зі своїми класоводом Лазаренко О.М.
Оксана Миколаївна Лазаренко, ведуча свята, наголосила що прощання з Букварем – свято, на якому ви прощаєтеся зі своїм найпершим і головним підручником – Буквариком . Здається, тільки вчора прийшли до школи на перший дзвінок, а вже — закінчують перший клас. За цей невеличкий проміжок часу ви вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка ввела вас у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Скільки зусиль прикладено для того, щоб подолати цю першу сходинку – навчитися читати.
З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників зібралися гості – вчителі, учні, батьки і рідні першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, загадки не залишили байдужими нікого Урочисто й цікаво пройшло прощання з Букварем.
Перед присутніми виступила бібліограф дитячої бібліотеки Терпецька Наталя Віталіївна яка наголосила , що після Букваря їхнє навчання буде і надалі продовжуватися; що на них чекає безліч цікавих і корисних книг. Також ознайомила з новими книгами які є у бібліотеці. В ході бесіди Наталя Віталіївна намагалася розвивати пізнавальні інтереси, виховувати любов до книжки, бажання вчитися.
Свято закінчилось та спогади про нього будуть з дітками на все життя. Гарної Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера