Екскурсії до районної дитячої бібліотеки “Чарівне царство книжок”

З 3 по 6 червня районна дитяча бібліотека організувала пізнавально-оглядові екскурсії під назвою «Чарівне царство книжок». В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм відвідувачам.
Літо у розпалі, і час літнього відпочинку у дітей шкільного віку ще триватиме довго, але у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв. Адже, книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.
Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.
3 червня до дитячої бібліотеки завітали учні 2 класу пришкільного табору НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцею. З вступним словом виступила бібліограф дитячої бібліотеки Терпецька Наталя, яка розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей. Було презентовано книжково-ілюстративну виставку-рекламу нових книг «Книжкові мандри», маленьким читачам було надано поради, як правильно читати книги та роздано пам’ятки справжнім книголюбам.
Демидась Алла, завідуюча бібліотекою, розповіла про історію бібліотеки, познайомила дітей з правилами користування бібліотекою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Цікавим, захоплюючим доповненням екскурсії стала пізнавальна вікторина «Чи знаєте ви казку?» та бліц-турнір «Все про бібліотеку та книгу».
4-5 червня гостями бібліотеки стали діти 6-7 класів пришкільного табору НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-інтернат-гімназії.
Бібліотекар обслуговування абонементу середнього шкільного віку Гончарук Тетяна провела екскурсію, яка включала: знайомство з абонементом для учнів 5-9 класів, читальним залом бібліотеки, де діти познайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою дитячої книгозбірні. Також провела пізнавальну вікторину, яка викликала великий інтерес у дітей. Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками, здійснили перегляд відеофільму «Як створюється книга».
Не менш цікавим було знайомство дітей з комп’ютером та вільним доступом до мережі Інтернет. Бібліотекар читального залу Таланова Ольга ознайомила дітей із правилами користуванням Інтернет-центром, де діти мали змогу відвідати ряд рекомендаційних сайтів під назвою «Канікули з мишкою».
6 червня маленькі читачі, а саме учні перших класів пришкільного табору НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцею, вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Завідуюча дитячою бібліотекою Демидась Алла ознайомила дітей з книжковими виставками, абонементом і читальним залом. У своїй розповіді Алла Іванівна зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та знань. А якщо діти хочуть дружити з книгами, необхідно бережливо ставитися до неї, і вона розповість багато цікавого. Першокласники познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. З цього дня вони носитимуть почесне звання – ЧИТАЧ.
Весело та радісно було в ці дні в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсіях, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобались цікаві та пізнавальні екскурсії, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера