Бесіда – діалог «Конституція – наш спільний крок до майбутнього»

18 червня, напередодні чергової річниці Дня Конституції України, у районній дитячій бібліотеці відбулась бесіда–діалог під назвою «Конституція – наш спільний крок до майбутнього».
На свято завітали учні 3-6 класів табору відпочинку НВК: СЗШ І-ІІІ ст. ліцей . Радо і усміхнено приймали шанованих гостей працівники бібліотеки.
Зокрема, завідуюча дитячою бібліотекою Демидась Алла розповіла дітям, що 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Ведуча також наголосила про значення Конституції України в житті кожного громадянина держави. Зазначила що, Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
До уваги користувачів була представлена тематична виставка на тему «Конституція – наш спільний крок до майбутнього».
Бібліотекар обслуговування старшого абонементу Гончарук Тетяна, під ноти патріотичних пісень, підготувала творчу роботу над створенням дитячих малюнків на папері, під назвою «Україна в моєму житті».


Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера