Літературна година «З ума не йдуть знедолені народи, – їм я віддав усі чуття мої…»

Изображение 00111 вересня в читальному залі центральної бібліотеки пройшла літературна година «З ума не йдуть знедолені народи, – їм я віддав усі чуття мої…», приурочена до 150-ї річниці з дня народження Павла Арсеновича Грабовського.
На захід були запрошені читачі бібліотеки та учні СЗШ І-ІІІ ст. № 4.
Ведучі Хилобокова Ірина та Деркач Тетяна розповіли присутнім про Павла Арсеновича Грабовського – талановитого поета, публіциста і літературного критика – постать в українській літературі вельми унікальну. І не тільки тому, що його поезії притаманні пошуки шляхів визволення трудящих від гноблення, самовіддане служіння світлим ідеалам свободи, добра, правди, а й тому, що своїм поетичним словом він слугував народу, пристрасно пропагував необхідність поширення освіти, піднесення національної самосвідомості і людської гідності.
Звучали поетичні рядки Грабовського у виконанні учнів 10-А класу СЗШ І-ІІІ ст. №4 – Онофрійчук Анни, Дем’яненко Анни, Довгополої Дарії, Дашковської Олександри. Вірші, присвячені Україні, в яких звучить пристрасний заклик до об’єднання, до боротьби за кращу долю всього українського народу.
Тут же був розгорнутий перегляд літератури «Доля щирої людини».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера