Літературне знайомство «Олександр Довженко – виразник нескореної душі українського народу»

Изображение 00610 вересня в читальному залі центральної бібліотеки відбулося літературне знайомство «Олександр Довженко – виразник нескореної душі українського народу», приурочене 120-ій річниці з дня народження Олександра Довженка.
На заході були присутні: директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталія Пилипівна, педагоги та учні СЗШ І-ІІІ ст. №4.
Ведучі заходу Хилобокова Ірина та Деркач Тетяна запропонували присутнім подумки пройтися Довженковими стежками, дорогами і роздоріжжями, припасти спрагло і шанобливо до тієї чистої й життєдайної криниці, що зветься духовною спадщиною генія.
Учні 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №4 Рузь Люба, Букатар Денис, Дученко Наталія і Плахотнюк Володимир зачитували висловлювання відомих людей про Олександра Довженка та його творчість.
Олександра Довженка знають і високо шанують у цілому світі, бо, як кожний геній, він належить усьому людству. Письменник і кінорежисер, маляр і політик, великий патріот свого народу і син свого часу.
І як зазначав Олесь Гончар: «Великий талант кіномитця і письменника, новаторство в творчості, справжня, глибинна народність, надзвичайна працездатність, непримиренність до зла, любов до природи і рідного народу, закоханість у Десну, Україну, Батьківщину, енциклопедизм, чесність, благородність і висока інтелігентність – усе це поставило Довженка в ряд найвидатніших митців і культурних діячів світу, зробило його класиком, носієм ідеалів добра й краси, взірцем письменника – громадянина».
До послуг читачів був розгорнутий перегляд літератури «Довженко – Гомер ХХ століття».

 

 

Изображение 005

Изображение 004

 

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера