«Звучить поезія в моїй душі…» Презентація збірок поетеси Гринник О.І

12 вересня в приміщенні читального залу ЦБ відбулась зустріч з поетесою Оленою Іванівною Гринник. На святі були присутні директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталія Пилипівна, завуч ЗОШ №4 Хлівна Олена Яківна та учні школи.

Ведучі заходу – Конотоп Леся та Бевх Антоніна представили поетесу та відзначили, що вона автор 10 збірок. Поезію Гринник О.І. читали бібліотекарі -Орловська Олена, Таланова Ольга та Хілобокова Ірина.

Для перегляду великого зображення – натисніть на фото!

Олена Іванівна в свої вірші вкладає всю щедрість і обдарування, всю красу і благородство душі, ніжність і ласку, весь високий політ думки та натхнення. А скільки краси і чистоти в жіночій поезії, скільки духовної наснаги і ліричного оптимізму. Навчити любити свою землю, рідну оселю, кущ калини біля хати, наповнювати душу людяністю, сердечністю, правдою і теплотою – саме в цьому бачить найважливішу місію поезії Олена Іванівна.

Поетеса читала власну поезію зі збірок, розповіла присутнім як народжуються вірші, а також музика до них. Адже Олена Іванівна пише музику не тільки на власні вірші, а й на вірші Лесі Українки, Івана Франка та ін. поетів. Кожен присутній у залі, слухаючи вірші поетеси, відчув ніжний дотик до душі.

Бібліотечні працівники влаштували перегляд збірок поетеси, а присутні мали змогу ознайомитись з ними.

Інформацію отримано з http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/991-l-r-.html

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера