У Гайсинській центральній районній бібліотеці для дорослих відкрився Пункт з надання  безоплатної первинної правової допомоги. Основною метою є сприяння забезпечення правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів  громадян, надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань. Все, що стосується цивільного законодавства, всі питання соціального захисту, трудового законодавства,земельного питання та інші. При  собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Прийом громадян проводять кваліфіковані юристи, фахівці у галузі права. Правові послуги надаються у приміщені Гайсинської центральної районної бібліотеки для дорослих  у 2 –й  та 4-й   вівторок кожного місяця  з 14:00 до 15:00 год.

        14 лютого в бібліотеці відбудеться перший прийом  спеціалістами відділу  безоплатної правової допомоги. Усіх бажаючих отримати допомогу з  питань  права запрошуємо до Гайсинської бібліотеки для дорослих.

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера