Літературний вечір: «Рідна мово моя, поетична й пісенна» присвячений Міжнародному дню рідної мови

Изображение 127Мова – духовний скарб нації. Батьківщина починається з батька й матері, з оселі, де ви вперше побачили світ, з мови, якою розмовляють ваші батьки, з подвір’я бабусі та дідуся.. Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави.

Щороку, 21 лютого, Україна відзначає чудове свято – Міжнародний День рідної мови. Саме в цей день в читальному залі центральної бібліотеки відбувся літературний вечір «Рідна мово моя, поетична й пісенна» присвячений Міжнародному дню рідної мови.

На захід були запрошені  учні 5Б, 8Б класів СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин.

Ведучі заходу Алла Онофрійчук та Надія Лопатюк розповіли про тяжку долю нашої співучої мови, про її шлях до здобуття статусу державної, визначили місце української мови серед інших слов’янських мов, почули щирі слова любові і вдячності до неї.  Розповідь супроводжувалась слайдами мультимедійної презентації «Рідна мово моя, поетична й пісенна».

Учениці 8Б класу Степанишина Юлія декламувала поезію А.Матвійчука «Ми українці», Хохлюк Ольга – В.Самійленка «Українська мова», Чикалюк Карина прочитала гумореску П.Глазового «Кухлик». Під час свята проведені мовознавчі конкурси та вікторини  «Мовні перлини», в який діти брали активну участь.  А на завершення заходу всі разом  здійснили подорож по книжковій виставці  «Народ і мова нероздільні».

Изображение 133 Изображение 136 Изображение 128

Изображение 124 Изображение 139

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера