Розважальне свято «Тут живе дитинство»

IMG_3747   У перший день літа уся світова спільнота традиційно відзначає Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших Міжнародних свят. З цієї нагоди 1 червня у Гайсинській районній дитячій бібліотеці відбулося розважальне свято «Тут живе дитинство».

  Потужний заряд енергії та позитивних емоцій отримали діти, відвідавши в цей день дитячу книгозбірню. За допомогою бібліотекарів присутні ознайомилися з Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, мали можливість переглянути слайд-презентацію про порушення прав дитини, прийняти участь у грі-вікторині «Права та обов’язки», позмагатися у правовому квесті «Казкова плутанина» та переглянути улюблені мультфільми.

IMG_3753  Працівники бібліотеки також підготували для відвідувачів цікаві розваги, ігри, загадки, конкурси та вікторини, де їм довелося позмагатися у різних випробуваннях і отримати заряд драйву та бадьорості, а також призи. Перемогли, звичайно, найкращі, найрозумніші та найпрудкіші.

    Відчути себе справжніми художниками діти мали можливість під час мистецькогоIMG_3744 колажу «Намалюй краще, ніж художник». А наостанок всі переглянули виставку книг «По книжковому морі у літо». Діти з задоволенням розглянули нові, яскраві книги та обіцяли протягом літа якомога більше читати.

   День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей. Це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

IMG_3714

IMG_3684

IMG_3679

IMG_3668

IMG_3666

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера