Літні читання «Літо. Сонце. Я і Книга»

IMG_3766   Ось і настали довгоочікувані канікули, на які з нетерпінням чекали усі дітлахи. Бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки приємним і цікавим, а й змістовним. Бібліотечні працівники Гайсинської районної дитячої бібліотеки підготували Програму літніх читань «Літо. Сонце. Я і Книга», яка допоможе дітям спілкуватись, почитати цікаві і пізнавальні книги, відпочивати та розвиватись.

  Тож 14 червня, у рамках літніх читань, до дитячої книгозбірні завітали діти пришкільного табору НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія на екскурсію до бібліотеки під назвою «Ви завітали до бібліотеки».

    Ведуча заходу Терпецька Наталя розповіла хлопчикам та дівчаткам про неймовірний та захоплюючий світIMG_3777 книжок та періодичних видань, ознайомила з правилами користування книгою, бібліотекою та бібліотечними послугами. Також для відвідувачів бібліотеки було проведено казкотерапію «До казки на гостини» та огляд літератури «Заповідник казок», під час якого діти були ознайомлені з найкращими казками українського народу та казками народів світу.

   У літній період у рамках літніх читань до уваги користувачів – книжкова виставка-порада «Сторінка за сторінкою – відкрий літературний світ», яка допоможе перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.

IMG_3781

IMG_3786

IMG_3775

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера