Експрес-інформування «Свобода народу – свобода людини”

IMG_1835   28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

  Щоб ознайомити користувачів бібліотеки з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, працівники центральної бібліотеки запросили на експрес-інформування «Свобода народу – свобода людини» своїх користувачів.

   Заввідділом обслуговування Онофрійчук Алла Віталіївна розповіла про те, як «народжуються» закони;Безимени-1 пояснила, що Конституція надає рівні права та не допускає жодного насилля над громадянами.

  Читачі активно відповідали на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна!», читали вірші про батьківщину.

     В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка-перегляд «На захисті громадських прав і свобод», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література. Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму.

IMG_1836

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера