Лялькова вистава “Якось у чарівному лісі…”

IMG_3896     Вже доброю традицією Гайсинської районної дитячої бібліотеки стало регулярне проведення різноманітних масових заходів для дітей. І одними з найулюбленіших, такими, що особливо тепло сприймаються дітьми, є лялькові вистави.

    20 вересня працівники бібліотеки завітали до вихованців ДНЗ №4 «Зірочка» з ляльковою виставою під назвою «Якось у чарівному лісі…».

         Юні глядачі із задоволенням спостерігали за пригодами кумедного зайченяти, хитрої лисички та злої кози. Та зрештою казкове дійство завершилося перемогою добра над злом, тому глядачі нагородили акторів щирими оплесками.

       Ці заходи добре розвивають у дітей уяву, виховують уміння дружити, прищеплюють любов до книги та читання. І звичайно хотілося б, щоб маленьким глядачам ці вистави запам’ятовувалися, щоб після цих зустрічей вони брали книжки і читали.

IMG_3897

IMG_3887

IMG_3905

IMG_3892

IMG_3898

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера