Година пам’яті “Тільки пам’ять не сивіє”

IMG_190822 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року  в Україні відзначається  День партизанської слави.  Цей день відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Напередодні цього свята в читальному залі центральної бібліотеки відбулась година пам’яті «Тільки пам’ять не сивіє». На заході були присутні учні  7-А кл. СЗШ І-ІІІ ст..№4 під керівництвом Андрушко І.М. ,  Васильченко С.О. – завідуючий сектором краєзнавчого музею Гайсинщини.

Ведуча Катерина Гончарук та Володимир Загребельний розповіли присутнім про те що партизанський рух на Україні став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників, справжнім другим фронтом в допомогу Червоної армії.

Про героїчний подвиг гайсинських партизанів у німецько-радянській війні, якій назавжди залишається в народній пам’яті розповів присутнім Сергій Олегович Васильченко.

До уваги користувачів  була розгорнута  книжкова виставка «Не  меркне слава партизанська».

IMG_1921 IMG_1918

 

IMG_1916 IMG_1915 IMG_1912

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера