P80109-145024Багата талантами Гайсинська земля. Земляки шанують ім’я великого поета, незламного правдолюба, роблять все для увіковічення його пам’яті, втіленню ідей та прагнень Василя Стуса.

Районна дитяча бібліотека та відділ юнацтва долучаючись до відзначення 80-річчя з Дня народження великого земляка, провели літературну годину «Василь Стус: гармонія життя і творчості», на який було запрошено, юних користувачівбібліотеки та  всіх охочих.

Розпочався захід голосом самого Василя Стуса (з добірки унікальних аудіо-записів відомих укра­їнських літераторів «Класика української літератури. Живі голоси»). Спокійний, проникливий Стусів бас переніс всіх присутніх в середину минулого сторіччя, коли жив, творив і боровся видатний українець

Завідувачка дитячою бібліотекою Демидась Алла  та бібліотекар відділу юнацтва Ярмолюк  Світлана, розповіли  присутнім про основні віхи життя та творчості  талановитого поета, блискучого перекладача, великого патріота. Наголошувалось на тому, що навіть у найтяжчі хвилини свого життя Василь Стус твердо вірив, що повернеться до українського народу своїм словом, своєю творчістю. Дійсно, сьогодні його ім’ям називають навчальні заклади та вулиці, вивчення творчості митця увійшло до шкільної програми, в його слово вслухаються, і це слово продовжує бути синонімом безкомпромісної правди і безмежної любові до рідної Батьківщини.

На заході читались вірші : його рання лірика , де яскраво проступає світло його душі, віршовані листи до сина, та звичайно вірші про Україну, Батьківщину, якою марив поет на чужині у засланні.

Відвідувачі також мали змогу ознайомитись з книжковою виставкою «Василь Стус. Полум’яний син Украї­ни»,та виставку – пам’ять «Мій рідний край, до тебе серцем  лину»,   де була представлена художня, критична, документальна, історична література з фондів бібліотеки.

P80109-144736 P80109-145038

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера