Святкове засідання клубу «Берегиня» «Жінко, ти завжди велична!»,

IMG_2447Як добре, що саме навесні ми відзначаємо жіноче свято – 8 березня. Після довгої зими природа набуває іншого змісту. Вона оживає…Відбувається перевтілення із стану сну у стан пробудження.

         Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Вони наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

Цей день несе у світ ніжність та красу. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла  – про це розповіли ведучі засідання клубу – Володимир Загребельний  та Катерина Гончарук.

На святі були  присутні – директор Гайсинської централізованої системи Обертинська Наталя Пилипівна , учасники клубу « Берегиня»., користувачі бібліотеки.

Мама, мати, матуся! Одне слово, а скільки для нас значить! СкількIMG_2420и в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом із нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Мама – наша опора і надія, окраса нашого життя і справжнє щастя. Всі ще раз переконались у цьому, коли Вікторія Микитенко і Катерина Мармур декламували поезію про жінок.

Всіх зачарував спів вихованки музичної школи  Ізабель Цехмейструк, яка виконала пісню «Мамина молитва».IMG_2430

Учасники клубу отримали море позитивних емоцій  від співу дитячого ансамблю «До-ми-соль» під керівництвом Світлани Колосовської.

Віртуозна виконавська майстерність композиції Жайвір» на сопілці та акордеоні Світлани Борової і Дар’ї Колосовської  емоційно підкорили присутніх у залі, викликали оплески .

IMG_2411IMG_2412 Справжнім подарунком для усіх  напередодні 8 березня став  виступ Сидоренко Владислава, який виконав декілька композицій на акордеоні.

В продовж засідання учасники  співали пісні, згадували цікаві моменти  із свого життя про святкування  свята 8 Березня.  Родзинкою став виступ чоловіків у виконанні яких пролунали вокальні композиції про кохання, любов до матері, до України.
Яка вона жінка – ідеал, яке її  місце в  суспільстві та сім`ї в різні часи та епохи? Для тих кому цікаво дізнатися про славетних українських жінок, справжніх особистостей, які творили свою долю, можна було ознайомитись з виставки – привітання  «Єдине ціле жінка і весна» .

Це по-справжньому світле та весняне свято нагадало про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

IMG_2449

IMG_2441 IMG_2436IMG_2455

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера