«Це знають дорослі, і знають це діти, книжкова країна найкраща у світі»

 IMG_5509Традиційно в бібліотеках  України у березні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завдання — заохочення дітей до читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури.

Цьогорічний Тиждень дитячої та юнацької книги в в Гайсинській районній дитячій бібліотеці  неймовірно насичений.

26 березня Тиждень читання відкрила виставка книжкове – дефіле

«Зустрічаємось з книжками, заряджаємось думками»,  на якій представлені книги з фонду бібліотеки найкращих надбань української і світової літератури. А також протягом усього дня кожний відвідувач бібліотеки мав змогу  зробити незабутні кадри з найулюбленішою книгою,  під час бібліотечної акції – селфі з книгою «Я так люблю читати…!».

27 березня працівники бібліотеки продовжили дивувати своїх відвідувачів, запросивши на чудове, пізнавальне свято «Запрошення до казки»,  вихованців старшої групи ДНЗ № 5 «Факел».

Бібліотечні працівники, в цей день, підготували та провели  веселе, гамірне театралізоване свято під час якого  діти  поринули в загадковий та фантастичний світ казок. На свято завітала «Королева книг»  яка загадувала дітям загадки, цікаві головоломки, відео – вікторини за мотивами казок та мультфільмів,  на які діти з великим задоволенням давали відповіді. А потім на відвідувачів бібліотеки чекала  презентація періодичних видань «Новенький журнал погортай – у світ цікавий завітай». Не менше вразила гостів бібліотеки і лялькова вистава «Кумедні пригоди книги – мандрівниці», яку підготували учасники лялькового театру «Пролісок», який діє при бібліотеці.

Дійство  було  насичене  конкурсами, загадками, відео-вікторинами, персонажами відомих дитячих літературних творів, книгами, періодичними виданнями та  ляльковою виставою –  надіємось,  надовго запам’ятається  нашим учасникам.

IMG_5512IMG_5490IMG_5483

IMG_5455 IMG_5478IMG_5465

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера