Свято “Яке прекрасне, рідне слово!Воно – не світ, а всі світи»

Безимени-19 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава –  такими словами розпочали літературне свято “Яке прекрасне, рідне слово!Воно – не світ, а всі світи» ведучі Юлія Данько та Катерина Гончарук,  яке відбулося 7 листопада в приміщенні читального залу центральної бібліотеки.

Ведучі свята звернулися трішечки до історії. Розповіли присутнім як мова допомагала людям порозумітися між собою, допомагала нашим предкам у їхньому важкому житті.

Впродовж свята лунали українські пісні у виконанні учнів музичної школи  Дячок Дар’ї та Проскуріної Дар’ї.

Учні  8 «а» та 8 «б» класу СЗШ І-ІІІ ст..  №4 м. Гайсин  активно демонстрували свої вміння та знання у вікторині  з української мови.

На завершення свята ведучі побажали всім присутнім бути гордими з того, що ми є громадянами нашої країни, належимо до такого прекрасного, дотепного народу, маємо таку мальовничу батьківщину, таку співучу багату мову.

До уваги присутніх була розгорнута книжкова виставка « Квітни, мово, зірницею слова».

IMG_3048 IMG_3054IMG_3063

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера