Літературна година «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово»

IMG_3576Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

22 березня працівники центральної бібліотеки Лопатюк Надія, Семчук Людмила, Латюк Ірина відвідали на запрошення працівників  Комунальної Установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Гайсинського району Вінницької області, де  провели літературну годину «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово» для мешканців центру.

Ведучі за допомогою слова, віршів Тараса Шевченка здійснили мандрівку через все його життя. Кожен вірш Шевченка – це радість і біль поета, його життя. Присутні в залі емоційно сприймали вірші Тараса Шевченка у виконанні Надії Лопатюк. У виконанні соціального працівника центру Попсуйко Тамари Миколаївни під акомпанемент самодіяльного композитора, мешканця центру, Дорца Михайла Ізраїловича звучали пісні на вірші Великого Кобзаря.

IMG_3583 IMG_3581

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера