драйв – шоу «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе»

IMG_7556 IMG_7562«Свято миру і дитинства —
Найсвітліше на планеті.
І усмішки ваші, діти,
Краще квітів всіх на світі».

 

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, Гайсинська районна дитяча бібліотека  провела драйв – шоу  «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе» та   розпочала традиційну акцію літніх читань під назвою «По стежинах літа – книга нас веде».

Розпочалося свято церемонією нагородження найкращих читачів книгозбірні – подяками та подарунками.

В ході свята бібліотекар Терпецька Наталя розповіла присутнім про історію та  умови які передували створенню свята. Разом з учасниками заходу розглянула різні правові ситуації; діти познайомилися із статтями конвенції про права дитини, стали учасниками правової вікторини «Права знай,  помилок не допускай» та переглянули відео презентацію «Твої права…».

Далі  дітям було запропоновано конкурсно–ігрову карусель  «Дитинство – країна книжкових забав і розваг»  під час якої діти мали змогу цікаво провести своє дозвілля: грали в ігри, відгадували загадки, відповідали на питання вікторин «Сторінками улюблених книг», «Назви автора твору», «Казкові телеграми»,  взяли участь у бліц – турнірі  «Продовжи ряд», грали у  літературне лото «Ми герої чудові, ми герої казкові» пробували себе у ролі акторів під час експромт – вистави «У тридевятоиу царстві». Діти проявили свою кмітливість у відгадуванні загадок: «З якої казки предмети», «До казки підказки», «Казкові головоломки».

Також до уваги читайликів представлена яскраво-кольорова, книжково-ілюстративна панорама «У нас …– для вас», яка пропонує найкращі твори українських і зарубіжних авторів. Тут діти залюбки зможуть мандрувати сторінками улюблених книг та журналів і зможуть брати літературу для читання влітку, яка сподобалась їм.
А ще бібліотекарі привітали школярів із гарним завершенням навчального року та початком довгоочікуваних канікул.

Захід пройшов весело та активно. Задоволення отримали всі: і організатори, і учасники, і вболівальники.

IMG_7558

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера