Пізнавально-оглядова екскурсія «Чарівне царство книжок»

IMG_8021Сьогодні Гайсинська районна  дитяча бібліотека організувала пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Чарівне царство книжок». У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей  чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм відвідувачам.  Адже, книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

До дитячої бібліотеки завітали  гості з Немирівського  району – учні 5-7 класів Ситківецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. Із вступним словом виступила завідувачка  дитячої бібліотеки Алла Демидась яка розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей,  представила  мультимедійну презентацію «Бібліотека територія знань та творчості» та  книжково-ілюстративну виставку-рекламу «Книги у вашому житті».

IMG_8060

IMG_8055

Бібліотекар відділу обслуговування 5 – 9 класів Гончарук Тетяна, провела оглядову екскурсію  яка включала: знайомство з абонементом для учнів 5-9 класів, читальним залом бібліотеки, де діти ознайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою, з фондом дитячої книгозбірні, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними полицями, книжковими виставками. Відвідувачі мали змогу  перевірити глибину і  міцність засвоєних знань та вмінь з різних галузей наук під час інтелектуальної гри «Ерудит-шоу». Гравці дуже гарно продемонстрували свої творчі можливості, кругозір, логічне мислення та мовну культуру.  Не менш цікавим було знайомство дітей з комп’ютером та вільним доступом до мережі Інтернет, дітей ознайомили з правилами користуванням Інтернет-центром.

З великим захопленням діти подивились лялькову виставу «Колобок супермен» та переглянули мультиплікаційний фільм «Жив був пес».

Для дітей час промайнув непомітно, але дуже корисно і цікаво!.

IMG_8062IMG_8040 IMG_8055IMG_8045 IMG_8023

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера