Історична година «Береженого Бог береже, а кoзака шабля».

IMG_396014 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

Напередодні свята в читальному залі центральної бібліотеки відбулася  історична година «Береженого Бог береже, а кoзака шабля».

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник – про це  та багато іншого, розповіли запрошеним на свято учням  8 б класу СЗШ І-ІІІ ст.№4 м. Гайсин ведучі заходу Катерина Гончарук та Людмила Семчук.

Впродовж свята учні мали змогу  перевірити глибину і  міцність засвоєних знань , приймаючі участь у різноманітних конкурсах, які провела з ними Тетяна Шейновська. Гравці дуже гарно продемонстрували свої творчі можливості, кругозір, логічне мислення, швидкість та кмітливість. Команди показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки.

Для дітей час промайнув непомітно: корисно і цікаво!

IMG_3998IMG_3991

IMG_4004

IMG_3995

IMG_4007

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера