Літературна подорож «Тернистими шляхами долі»

     З  нагоди відзначення 206 – річниці від дня народження Великого Кобзаря в IMG_8687  районній дитячій  бібліотеці, 4 березня,  спільно з відділом юнацтва,  було проведено літературну подорож «Тернистими шляхами долі».     

На захід завітали  учні 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

В ході заходу ведучі розповіли присутнім що, в імені Тараса  вся історія наша, все буття, бо Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна. Шевченко завжди попереду, до нього треба доростати всім життям.  Емоційного забарвлення  заходу надала  мультимедійна презентація під назвою «Тернистими шляхами долі  Кобзаря» та короткометражний фільм із циклу «Обличчя Української історії». Проникливо і душевно  звучали поетичні рядки Шевченка, такі прості, щирі, співучі, які прославляють рідний край і свій народ.

На захід завітала   викладач музичної школи, по класу бандура Грабовська Олеся  в її виконанні звучали пісні  «Любіть Україну» та «Зоре моя вечірняя».

Для користувачів бібліотеки  розгорнуто  книжковий вітраж під назвою «Шевченків світ в буянні фарб» – на якій представлено книги з  репродукціями картин  Т. Шевченка.

IMG_8670

IMG_8664

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8668

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера