«Великий терор в Україні»

ЩоIMG_8764_-_копияроку в третю неділю  травня  в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій та роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938рр.  Це День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму. Щороку по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ті страшні події.

Бібліотека гайсинщини не стоять осторонь сумних  і трагічних подій нашого народу. З метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України  в читальному залі бібліотеки оформлено  тематичний  перегляд літератури «Великий терор в Україні». Який наповнений правдивими матеріалами про масштабну кампанію масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр.

Наше спільне усвідомлення масштабів трагедії має стати запорукою торжества політики гуманізму, взаєморозуміння і миру. Наш обов’язок – пам’ятати, передавати нащадкам правду про минуле.

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера