«Кущ калини під хатою»

118651896_824570634951810_1048406233034633519_nІм’я Ірини Василівни Косенко добре відомо гайсинчанам. Вона учитель – методист СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсина , дописувачка газет «Трибуна праці» та «Гайсинський вісник», а ще автор 12 книг. Нещодавно вийшла дванадцята книга автора «Кущ калина під хатою». У ній розповідається про долі людей Краснопілки, сьогодення села. Це своєрідне продовження сьомої збірки «Краснопілко, моя чарівна», в якій досліджено історичне минуле та сучасне села до 2009 року. Нова книга про дороге автору село Краснопілку, людей праці, хліборобів, спогади про дитячі та юнацькі роки, прогресивні зміни в селі, створення Краснопільської ОТГ та її очільників, участь краснопілчан в АТО/ООС.

Герої книги – конкретні люди, кожен зі своєю долею, своїм світоглядом, своїм життям, та об’єднує всіх одне – любов до рідного села.

Любов до села, до людей праці, природи рідного краю – найважливіші теми нового доробку актора. А як вдалося розкрити ці актуальні питання сьогодення, судити вам, дорогі читачі!

Ірина Василівна презентувала книгу «Кущ калини під хатою» Гайсинській центральній бібліотеці. Ми щиро дякуємо автору і сподіваємось її книга буде цікава для читачів. Зичимо Ірині Василівні творчого натхнення і висловлюємо надію, що вона ще не раз порадує своїх прихильників!.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера