«За кришталевими кулісами зими»

270363719_1066819710823923_2115828672521844332_nДень за днем, година за годиною наближається до нас Новий 2022 рік! Серед барвистого розмаїття свят найулюбленішими є різдвяно-новорічні. Їх можна вважати справжньою окрасою у вінку свят народу України. Цих свят з нетерпінням очікують, як діти, так і дорослі .

Тож і наша бібліотека причепурилася, даруючи своїм користувачам святковий позитивно-оптимістичний настрій. Так, для користувачів бібліотеки оформлено книжкову виставку «За кришталевими кулісами зими». На виставці представлена різноманітна література про звичаї та традиції святкування Нового року в Україні, художні твори відомих класиків літератури. Виставка зацікавить незвичайними рецептами новорічних страв, допоможе прибрати оселю власноруч створеними прикрасами.

Тож завітайте до центральної бібліотеки, на Вас чекає захоплююча подорож в зимові казки та новорічні історії на нашій святковій виставці.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера