«Здоров’я – запорука добробуту і щасливого життя»

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я . Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молодої людини. Ми добре знаємо, що здоров’я найбільша людська цінність, яку на жаль багато людей починає цінувати та берегти вже втративши значну частину цього скарбу.

З цієї нагоди в приміщенні читального залу районної бібліотеки 5 квітня відбулась зустріч з сімейним лікарем Мирненком Володимиром Івановичем . Адже здоров’я – це дар природи самій людині, його треба не втрачати, а шанувати та примножувати. Дбаючи про своє здоров’я ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Читачі бібліотеки, які прийшли на зустріч мали можливість задати лікарю запитання на які отримали вичерпні відповіді та поради. Також всім присутнім в читальному залі бібліотеки лікар роздав інформаційний лист – пораду для пацієнта з артеріальною гіпертензією.

Також до уваги присутніх було організовано книжкову виставку «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття» де представлені книги та періодичні видання.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера