«Від гайсинчан – Шевченкові уклін»

У історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос – українську мову. Для кожного з нас ім’я Шевченка є святим.
Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезія нашого Кобзаря – то одкровення, яке він вимовив на адресу минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українців звіряє своє життя з іменем і творчістю Кобзаря. Тарас Шевченко для кожного справжнього українця є найвищою мірою, Свічею Духу, як вічний стрижень високості і любові до своєї землі. Шанують Великого Генія і на Гайсинській землі.
Митці Гайсинщини прагнуть висловити щиру любов і глибоку повагу Великому Кобзареві через творчість. Адже кожна творча особистість, перечитуючи безсмертні твори Шевченка, які і сьогодні не втратили своєї актуальності, передивляючись альбоми з репродукціями його живописних та графічних робіт, відчуває силу духу поета, його безмірну любов до рідної землі і свого народу, що дає наснагу творити. І майстри народного мистецтва Гайсинщини створюються свої твори, прославляючи поета. Пропонуємо переглянути віртуальне інформаційне повідомлення «Від гайсинчан – Шевченкові уклін», про вшанування імені Тараса Шевченка на Гайсинській землі і образ Шевченка в творчості майстрів народного мистецтва Гайсинщини.
Віртуальну виставку можно подивитися на сторінці”Берегиня Гайсинська” у Facebook:

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера