Директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталія Пилипівна

Директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталія Пилипівна

Шановні користувачі!

 Вітаємо на сайті Гайсинської централізованої бібліотечної системи!

Кожний, хто переступає поріг книгозбірні, поринає у чарівний світ книг. Невеличке, але затишне приміщення з міні-музеєм, прикрашене предметами декоративно-ужиткового мистецтва минувшини та нового часу, автентичними зразками національного одягу з «бабусиної скрині», створює неповторну атмосферу.

Про роль і значення бібліотеки в житті кожної людини можна говорити багато, та хочеться наголосити, що бібліотечні працівники як фахівці, ініціатори цікавих починань роблять відчутний внесок у формування та  розвиток кращих морально-етичних людських якостей своїх користувачів.

Відкритість інформування про діяльність органів влади та зворотній зв’язок з населенням, зокрема через бібліотеки, є однією з ознак демократичного суспільства.

Відбулись значні зрушення у забезпеченні громадян достовірною, оперативною інформацією шляхом використання інформаційних технологій. Це стало можливим завдяки підключенню 6-ти бібліотек системи до мережі Інтернет і створення при бібліотеках Інтернет-центрів. Тут користувачі можуть безперешкодно зайти на сайти обласної, районної адміністрацій, міської ради і знайти необхідну інформацію.

Поява комп’ютерів в бібліотеках змінила характер спілкування читачів з бібліотекою. Бібліотека стала привабливішою і обов’язково залучає нових користувачів, робота  працівників бібліотек стала барвистішою, вражаючою та інформаційно-насиченою.

На сторінках нашого сайту Ви ознайомитися з новинками книжкового фонду, дізнаєтеся про всі заходи, які відбуваються в наших бібліотеках.

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера