Відділ обслуговування ЦБ

Відділ обслуговування центральної бібліотеки– один із провідних відділів центральної районної бібліотеки. В його структурі – абонемент і читальний зал. Інформаційна цінність відділу – універсальний книжковий фонд, який нараховує близько 28 тис. примірників. Відділ у своїй діяльності керується Законами України, постановами і наказами Міністерства, управління, відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації. Сьогодні відділ обслуговування с центром громадського інформування та спілкування. Відділ вбачає свою місію в допомозі користувачам набувати знання та задовольняти різноманітні інтереси. Відділ обслуговування відкритий для співпраці з представниками влади, різними установами та організаціями, ЗМІ.

Книжковий фонд – 28330 прим.

Користувачі – 3948 чол.

Книговидача – 74354

Відвідування – 17979

Абонемент

Обслуговує всі категорії читачів, крім дітей. До послуг користувачів твори друку з усіх галузей знань та художня література. На сьогодні за потрібною вам інформацією чи допомогою можна звернутися до завідуючої відділом обслуговування Бевх Антоніни Степанівни, бібліографа-краєзнавця Голомовзої Валентини Михайлівни, бібліографа Каращенко Тамари Борисівни.

Користувачів на абонементі обслуговує – Конотоп Леся Дмитрівна.

 

Читальний зал

Фонд читального залу складається з документів з усіх галузей знань, довідкові, енциклопедичні видання, словники, підручники для студентів середніх та вищих навчальних закладів, періодичні видання.

Користувачів  обслуговують – Семенець Валентина Іванівна., Латюк Ірина Олександрівна, Хилобокова Ірина Анатоліївна.

 До послуг читачів безліч історичної, педагогічної, науково-популярної, довідкової літератури, задовольняються і читацькі запити за учбовими програмами, а любителі гострих відчуттів знаходять тут книги пригодницького характеру та світової фантастики, а також доробки сучасних українських та зарубіжних письменників. У читальному залі представлено універсальний фонд друкованих видань: великий вибір словників, довідників, енциклопедій, література з економіки та історії, правові та нормативні документи, газети і журнали. Працівники відділу обслуговування приймають безпосередньо участь у творчих акціях бібліотеки, в реалізації обласних та районних програм.

Колектив відділу плідно працює у напрямку краєзнавчо-пошукової роботи та реалізує видавничий проект «Наша гордість – наша слава». У своїй діяльності активно впроваджує нові комп’ютерні технології. Знаковою подією 2011 року для ЦРБ стала реалізація проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням  вільного доступу до Інтернету» та перемога у ІІ раунді конкурсу проектів програми «Бібліоміст».

В читальному залі діє «Центр регіональної інформації» для користувачів, де зібрано фактографічні бази, соціально-значуща інформація про наповнення і використання місцевого бюджету, пільги інвалідам, пенсійне забезпечення, порядок оформлення субсидій та інші відомості.

Завдяки традиційним та новим формам роботи бібліотека активно популяризує літературу з різних напрямків. Випробуваними часом формами роботи є  літературні вечори, години поезії, вікторини, конкурси, презентації книг місцевих авторів. Читачі мають можливість відвідати різні масові заходи, провести своє дозвілля на засіданні клубу «Берегиня», де звучить і пісня, і поезія і розповіді про наших славних земляків Гната Танцюру, Явдоху Зуїху, Василя Стуса, неординарних людей району.

1

 

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера