Засідання клубу «Берегиня» «Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал»

Серед геніальних винаходів людства особливе місце посідає родина. Так, саме вона є потужним джерелом, що об’єднує людей у родинне гніздо на основі шлюбних та кровних стосунків. Як багато слів можна сказати про рід, рідню, родину! Родина до родини – то народ. Отже, знаючи, зберігаючи й примножуючи родовідну пам’ять, ми примножуємо пам’ять свого народу.
8 липня – Український день родини. Цьому святу було приурочене засідання клубу «Берегиня», яке відбулося в читальному залі ЦБ. З вітальним словом звернулась до присутніх директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталя Пилипівна. Вітаючи всіх, вона наголосила, що родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Тут людина робить свої перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові та добра, у сім’ї вона вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.
Ведучі засідання Антоніна Бевх та Ірина Хилобокова зазначили, що зі знання свого родоводу починається кожна людина. Корені кожного з нас починаються з батьківської оселі, взявши у спадок усе найкраще – мамину пісню, чистоту мови, любов до отчого краю, святе ставлення до хліба, родовідних традицій і обрядів.
На свято прийшла родина Семенюків, Людмила Вікторівна з дочкою та онуком, яка розповіла про свої традиції, які їй в свій час передала бабуся і яких дотримуються і донині. Також про свої сімейні традиції розповіли Радзієвська Галина, Сидорчук Тетяна, а Рябий Іван Ілліч, повідавши про свої родовідні традиції, ще й читав вірші про родину та маму.
Деркач Тетяна читала поезію про родину українських поетів, а Олена Чучко – гуморески. Вперше було організовано виставку старовинних сімейних фотографій під назвою «Гортаючи сторінки сімейних альбомів», де були представлені цікаві знімки, яким уже понад 100 років.
Так, непомітно за горнятком чаю та солодощами і добігла кінця ця зустріч, ведучі подякували присутнім, що поділилися своїми розповідями про свої родини, їх звичаї та традиції.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера