Відділ обслуговування юнацтва ЦБ

У відділі обслуговування юнацтва до послуг учнівської та студентської молоді – фонд відкритого доступу, в якому зосереджені видання на допомогу навчально-пізнавальному процесу, літературно-художні твори, літературно-критичні матеріали кожної історико-літературної доби, сучасні довідкові видання, молодіжні журнали і газети, що розповідають про проблеми сьогодення молоді. Особлива увага надається питанням формування правової культури молоді, виховання громадського світогляду та популяризація здорового способу життя.

Відділ обслуговування юнацтва знаходиться в приміщенні дитячої бібліотеки з 1992 року. Фонд відділу юнацтва становить 6227 книг, значну частину якого становить література з мистецтва та художня література. Обслуговують відділ юнацтва 3 працівники: завідуюча відділом – Лопатюк Надія Василівна, бібліотекар абонементу – Ярмолюк Світлана Миколаївна та бібліотекар читального залу Микитенко Олена Володимирівна.

Бібліотека обслуговує 2265 користувачів, основними категоріями яких є учні загальноосвітніх шкіл, студенти мед коледжу, батьки, вчителі.

З 2008 при відділі функціонує клуб за інтересами по пропаганді здорового способу життя «Сонцедар».

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера