Районна дитяча бібліотека

Районна бібліотека для дітей заснована у 1946 р. Вона знаходилась у старій частині міста Гайсин по вул. Жовтневій.

У 1992 р. бібліотека була переведена в нове просторе приміщення  вул. Чайковського, 1, де й знаходиться до тепер. Площа бібліотеки 330 м.кв. До послуг юних читачів бібліотека пропонує:

  • систематичний каталог для учнів 2 – 4 кл. та 5- 9 кл.;
  • алфавітний каталог;
  • систематичну картотеку газетно-журнальних статей,віршів казок;
  • краєзнавчу картотеку;
  • Інтернет – центр

Умови роботи задовільні, бібліотекарі бібліотеки мають усе необхідне, щоб працювати в умовах сучасного світу. Для вільного доступу користувачів надається два комп’ютери з підключенням до мережі Інтернету.

Фонд дитячої бібліотеки налічує 24404 примірників книг.

Районна бібліотека  для дітей обслуговує 3406 користувачів, їм видано 76399 примірників книг.

Завідуюча бібліотекою Демидась А.І., освіта – вища педагогічна, стаж роботи – 8 років 4 міс. На даній посаді 5 р.

Адреса бібліотеки:

м. Гайсин, вул. Чайковського,1

Вінницька обл..

Тел.:2-89-97

Email: d-bibl@ukr.net

У бібліотеці працює відділ обслуговування користувачів 1-4 класів та відділ обслуговування користувачів 5-9 класів.

Відділ обслуговування користувачів 1-4 класів обслуговує дошкільнят та учнів молодших класів. Бібліотекар: Онофрійчук А.В., освіта – середня-спеціальна бібліотечна, стаж роботи – 5 років . На абонементі користувачам запропоновано великий вибір книг. Це енциклопедії, книги про історію, природу та мистецтво, казки, а також, книги класиків української та зарубіжної літератури, сучасних українських авторів. У читальному залі відділу маленьким пізнайкам запропоновано 23 дитячих періодичних видань. Це «Пізнайко», «Ангелятко» та ін.. Діє клуб за інтересами – ляльковий клуб «Пролісок».

Відділ обслуговування

Відділ обслуговування користувачів 5-9 класів. Бібліотекар читального залу старшого шкільного віку: Таланова О.І., освіта – середня-спеціальна бібліотечна, стаж роботи – 4 роки .

Читальний зал – зал ділового читання, відпочинку і спілкування. Наповнений затишком та комфортною атмосферою, доброзичливістю до свого користувача. До ваших послуг універсальний фонд: енциклопедії, словники. Для підлітків найсучасніші журнали, книжкові новинки.

Бібліотекар старшого абонементу: Гончарук Т.П., освіта – середня-спеціальна бібліотечна, стаж роботи – 20 років . Відділ для дозвілевого читання пропонує класику, детективи, фантастику, літературу не допомогу навчальному процесу, самоосвіті та вирішенню підліткових проблем. Діє клуб народознавчого напрямку «Родина».

Працівники популяризують творчість обдарованих дітей, підтримують майбутніх поетів, художників. Тут проходять презентації книг, зустрічі з різними цікавими людьми, літературні конкурси, брейн-ринги тощо. Систематично запрошують на перегляд цікавих мультфільмів. Працівники бібліотеки запроваджують у роботу, як традиційні, так і інноваційні форми роботи.

Час роботи для користувачів:

Щодня з 09.00 до 18.00 (без обідньої перерви)

Вихідний – п’ятниця

Санітарний день – останній четвер кожного місяця.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера