Рубрика Наші новини

Літературна подорож «Тернистими шляхами долі»

     З  нагоди відзначення 206 – річниці від дня народження Великого Кобзаря в IMG_8687  районній дитячій  бібліотеці, 4 березня,  спільно з відділом юнацтва,  було проведено літературну подорож «Тернистими шляхами долі».     

На захід завітали  учні 6 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

В ході заходу ведучі розповіли присутнім що, в імені Тараса  вся історія наша, все буття, бо Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна. Шевченко завжди попереду, до нього треба доростати всім життям...

Читати далі

Творча зустріч з майстринею з виготовлення декоративної ляльки Раїсою Андріївною Білою

DSC_6605DSC_6628Напередодні  Міжнародного дня прав жінок та миру в читальній залі центральної бібліотеки, в рамках засідання клубу «Берегиня», відбулася творча зустріч з майстринею Білою Раїсою Андріївною, яка створює унікальні авторські іграшки.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Гайсинської централізованої бібліотечної системи Обертинська Наталя Пилипівна, яка привітала усіх присутніх з прийдешнім святом та побажала спокою, радості, добра і простого людського щастя, щоб усі  біли здорові,  щасливі та кохані...

Читати далі

«Подаруй бібліотеці книгу!»

 

 

Безимени-1До Міжнародного дня дарування книг у Гайсинський центральний бібліотеці пройшла акція «Подаруй бібліотеці книгу!». Адміністрація та працівники  бібліотеки вдячні користувачам,які прийняли активну участь у цій акції . Особливу подяку за подаровані книги висловлюємо нашим постійним користувачам :Короленко О.С.,Чаленко С.С, Свідзінській А.П, Коваль О.О., Дербеньовій Л.І, Ляшковій Л.В., Головченко К.С.

 

 

Читати далі

Майстер-клас “Квіти для мами у бібліотеці»

IMG_2229Разом з першими весняними промінчиками до нас наближається весняне , сонячне, радісне свято 8 Березня – свято наших мам, бабусь, сестричок.Разом з першими весняними промінчиками до нас  наближається весняне , сонячне, радісне  свято 8 Березня – свято наших мам, бабусь, сестричок. В цей день хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне, але найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками.

В центральній  бібліотеці проведено майстер-клас “Квіти для мами у ...

Читати далі

Android-Mobile-Internet-Russia-221

Центральна та дитяча бібліотеки м. Гайсин

запрошують всіх охочих краще освоїти комп’ютерну грамоту, передавати показники лічильника за електроенергію через Інтернет.

Навчання безкоштовне,

проходить з понеділка по п’ятницю

                                                                              з 10.00 по 14.00 годину за адресами:

центральна бібліотека: м. Гайсин, площа Миру,1,

 приміщення Будинку культури, 2-й поверх

дитяча бібліотека: м.Гайсин,вул...

Читати далі

«ФОТОЛІТОПИС НАШОГО МІСТА»

333333Гайсинська центральна бібліотека  організовує акцію

«ФОТОЛІТОПИС НАШОГО  МІСТА»

по збору старих фото гайсинських краєвидів, будівель, вулиць, парків, цікавих куточків нашого міста, а також гайсинських свят, демонстрацій,  масових акцій, фото відомих людей, які внесли значний вклад в розвиток рідного краю.

Фото будуть скановані бібліотекарями для створення краєзнавчої бази і обов’язково повернуті її власникам.

Цей ресурс планується напрацювати д...

Читати далі

Презентація книги «Заборонений: історія життя і боротьби Василя Стуса»

IMG_4222В читальній залі центральної бібліотеки до 82 річниці від дня народження нашого земляка, відомого поета і право захисника Василя Стуса проведено презентацію книги  С.Дзюби і А.Кірсанова «Заборонений: історія життя і боротьби Василя Стуса».

З того часу, як Василь Стус повернувся на рідну землю видано безліч творів, книг про життя і творчість  поета. А в минулому році вийшла  книга Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова «Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса».  Свою назву книга змінювала тричі. Початкова – «Птах душі», як втрачена збірка Василя Стуса...

Читати далі
Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера