Рубрика Проекти

«Всеукраїнський молодіжний центр»

slide-0Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений вебресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:...

Читати далі

5689

Читати далі

Історично-краєзнавчий пошуковий проект «Повертаємо людям історію, історії повертаємо людей»

Обґрунтування значення проекту:

Історія людства у всі часи була непростою. Однак ХХ століття на її фоні вирізняється насиченістю та жорстокістю подій, їх неоднозначністю. Під час двох світових воєн і панування тоталітарних режимів, у коловороті суспільно-політичних та міжетнічних збройних конфліктів загинули сотні мільйонів людей.

На початку 20 століття світ побачив суверенну державу – Україну, якій не судилось вистояти у світовому військовому катаклізмі. Проте визвольний рух за відновлення державності не спинився, і, врешті, досяг мети: Україна знову стала незалежною. З 1991 року – назавжди.

Читати далі

Історико-краєзнавчий проект «Село моє минуле, моє майбутнє”

Обґрунтування проекту:

Немає в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій зросла. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. Саме краєзнавчі матеріали сприяють вихованню патріотизму, національної свідомості, високої моральності.
Тому завдання бібліотек – виявити, зібрати і надати для використання всі матеріали, пов’язані з рідним краєм, забезпечити бібліографічну інформацію за допомогою цікавих форм...

Читати далі

Книга як пам’ять про війну

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ «КНИГА ЯК ПАМ’ЯТЬ ПРО ВІЙНУ»

Війна — це частина історії нашої Батьківщини, пам’ять — частина духовності народу, а пам’ять про війну — це шана минулому і прояв людяності нації. Пам’ять про тяжкі втрати, які зазнав український народ у страшній воєнній круговерті, зобов’язує всіх нас усвідомити, що ми повинні стократ цінувати звичайні земні радощі.
І нік...

Читати далі
Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера