Топоніміка

Буянням широких родючих ланів, безмежною синню неба, що віддзеркалюється у воді великих та малих річок, неперевершеним звучанням народних пісень, шедеврами літератури, музики, поезії з давніх давен славиться гайсинська земля, яка увібрала та органічно поєднала в собі багатовікову історію та сьогодення.

Недарма кажуть у народі: з якої криниці напитись, тій землі не гріх поклонитись. Джерело Гайсинщини наповнене як героїчною минувшиною, так і здобутками дня нинішнього. Пам’ятають гайсинчани свою історію, шанують звичаї і традиції предків.

Адже Батьківщина для кожного з нас починається від батьківського порога. Місце, де людина народилась і виросла, дороге їй і незамінне. Зберегти пам’ять про село, про долю багатьох поколінь односельців – почесний обов’язок кожного.

Нам цікаво за яких обставин були засновані села, які народні назви кутків, вулиць, присілків є, як називаються довколишні ліси і гаї, криниці та ставки, річки та струмки, що протікають через село та інші питання топонімічного значення.

Село Бондури

Село Гранів

Село  Грузьке

Село Губник

Село Гунча

Село Жерденівка

Село Зятківці

Село Карбівка

Село Кіблич

Село Краснопілка

Село Крутогорб

Село Кузьминці

Село Куна

Село Кунка

Село Кущинці

Село Ладижинські Хутори

Село Мар’янівка

Село Мелешків

Село Мітлинці

Село Митків

Село Михайлівка

Село Носівці

Село Степашки

Село Семирічка

Село Харпачка

Село Чечелівка

Село Шуро-Мітлинецька

Село Ярмолинці

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.



Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера