тренінгу для координаторів Хабів цифрової овіти

1Третій день 5-денного тренінгу для координаторів Хабів цифрової овіти на базі Вінницького регіонального тренінгового центру Регіональний тренінговий центр – Вінницька ОУНБ В.Отамановського . День насичений і корисний.
Модерувала захід тренер Ольга Коновальчук.
Сьогодні під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички опрацювання інтерактивної платформи Padlet ( створена для спілкування великої кількості людей над одним проектом та систематизації інформації), Mentimeter –це онлайновий сервіс для створення та проведення миттєвих опитувань в аудиторії та під час вебінарів.
Дуже сподобалося, що були практичні і теоретичні заняття і все було збалансовано. Весь інформаційний метеріал дуже доступно викладений. Хотілося і слухати, і приймати участь.
Сподобалася якість проведення тренінгу, викладення тем тренінгу, вміння тренера встановити контакт, вміння регулювати емоційну напругу, проведення практичних вправ.
Цікаво й корисно пройшли три дня тренінгу . Дякуємо консультанту Головного тренінгового центру Тамарі Козицькій, тренерам Ользі Коновальчук, Марині Семик, Олесі Зотовій за інформативні сесії та отримані знання!
Віримо в ЗСУ та Перемогу!

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера