Кіновечір «Світе тихий, краю милий, моя Україно»

5 березня в приміщенні кінотеатру «Мир» працівники центральної бібліотеки спільно з працівниками будинку культури та кінотеатру «Мир» було організовано та проведено кіно вечір «Світе тихий, краю милий, моя Україно» приурочений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.
На заході були присутні директор Гайсинської ЦБС Обертинська Н.П.,директор БК Кузнєцова С.К., завучі, вчителі та учні шкіл міста.
Ведучі заходу Лунін Максим і Палійчук Альона розповіли присутнім що в історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народу.
Ведучі запропонували присутнім торкнутися серцем шевченківських творів, пройнятися їх духом. Глибоко проникали в душу присутнім поетичні рядки Т.Г.Шевченка у виконанні учнів СЗШ №4 : Надії Подолян та Назарія Мигидюка, а також учня СЗШ с.Карбівки – Кіпоренка Ігоря.
Чудово була виконана сценка з твору Т.Шевченка «І золотої і дорогої…» у виконанні Олени Чучко та СЗШ №4 Незіньковського Максима.
В фойє кінотеатру до уваги присутніх була оформлена книжкова виставка «Тарас Шевченко геній і пророк» та композиція на твори Т.Г.Шевченка Артема Бачинського «Садок вишневий коло хати».
День народження великого Кобзаря – це дійсно свято національної єдності, адже саме в цей день ми гостріше й виразніше, ніж будь-коли почуваємо себе єдиною нацією з єдиним ідеалом соборної України. Тому вічно і глибоко зворушуватимуть серця наші, захоплюватимуть людство чарівні і могутні звуки тієї мистецької оправи, що надав йому наш Великий Кобзар.
Хай же сьогодні, і в наступні роки розбудови української держави пронизує наші душі огнем словесним Шевченко, хай воскресає він, пророк народу нашого, повсякчасно у наших помислах і державних ділах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера