Інформаційна година «Тихі зорі вічної пам’яті»

14 березня у читальній залі центральної бібліотеки відбулась інформаційна година «Тихі зорі вічної пам’яті», присвячена 70-річчю визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.
Ведучі, Бевх Антоніна Степанівна завідуюча – відділом обслуговування центральної бібліотеки та Лопатюк Надія Василівна – завідуюча відділом юнацтва центральної бібліотеки, звернули увагу присутніх, що майже 32 місяці – з 22 липня 1941 року по 14 березня 1944 року йшла на території Гайсинщини Велика Вітчизняна війна. Лилася кров, нищилися матеріальні та культурні цінності, духовні надбання народу. Не могла терпіти Україна такої наруги. Народ піднявся на боротьбу з поневолювачами. І ось прийшла довгождана весна 44-го. Про визволення Гайсинщини від фашистів, про деякі історичні факти розповів учитель історії СЗШ-гімназії, директор краєзнавчого музею Гайсинщини, відомий краєзнавець Прокоф’єв Олександр Владиславович. Він також продемонстрував відеопрезентацію, де учасники заходу змогли наочно побачити фотографії, акти, карти та інші документи тих часів.
Значний внесок у розгром окупантів на Гайсинщині внесли також партизани і підпільники. Бібліограф-краєзнавець Голомовза Валентина Михайлівна розповіла про те, як розгорнулась масова непокора окупантам в тилу ворога на території Гайсинщини.
Про ті трагічні і переможні роки звучала поезія у виконанні Тамари Каращенко, Ірини Хілобокової, Олександри Чорної, Олени Шістки.
Присутні на інформаційній годині учні 7 «А» , 8 «Б» класу СЗШ №4 з увагою вислухали подані матеріали і відмітили, що скільки б не минуло років, не зітруть вони у пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.

Бевх А.С. Лопатюк Н.В.

Прокоф”єв О.В.

Шістка О. Чорна О.

Голомовза В.М.

Хілобокова І. Каращенко Т.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера