Тиждень дитячого читання «Під українським небокраєм книгу люблять і читають»

Традиційно в районній дитячій бібліотеці, в кінці березня – на початку квітня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
У 2014 році у Гайсинській дитячій бібліотеці тиждень читання пройшов під гаслом «Під українським небокраєм книгу люблять і читають».
24 березня бібліотечне свято для дітей «Подорож книжковим містом», відкрило тиждень читання на якому були присутні найменші користувачі бібліотеки. Також маленькі читачі із задоволенням переглянули відеоряд мультфільмів у «Бібліомістечку Мультляндії». Непомітно та цікаво промайнув час у ході екскурсії «Мандрівка по Книгограду» та подорожі в історію екранізації книги «Зі сторінок на екран» для користувачів – дітей 5-9 класів. Родзинкою дня у бібліотеці стали такі заходи, як: естафета «Прочитав сам – порадь іншим», День нової книги «Книга – це друг! Скоріш читай і все знай!», огляд літературі «Віночок вдячності книзі» і огляд періодичних видань «Про все цікаве на планеті читай в журналі і газеті».
Надзвичайно багатим на цікавинки був День краєзнавства. В ході цього дня, працівники бібліотеки знайомили дітей – читачів з новинками краєзнавчої літератури за допомогою бібліотечної виставки «Літературний Гайсин», також зацікавила відвідувачів бібліотеки виставка – мандрівка «Мандруємо місцями рідного краю», де були представлені найкращі краєвиди та живописні місця рідного краю.
З птахами пов’язано чи не найбільше народних вірувань, пісень, казок, звичаїв, традицій… Вони перші приносять нам навесні вістку про зародження ще одного витка життя. Це частинка нашого життя, нашої культури, більше того – нашого світогляду, нашого світовідчуття…
Відзначила Міжнародний день птахів і дитяча бібліотека, організувавши 26 березня тематичні полиці та викладки літератури «Птахи – на крилах весну принесли», а також провівши пізнавально-літературну гру «Птахи червоної книги», вікторини, конкурси, загадки під назвою «Книжкові загадки – дитячі відгадки».
Двадцять сьомого березня було організовано та проведено День сміху під назвою «Смійтесь, дітки, на здоров’я». Який включав в себе бібліотечну виставку-гуморину «Письменники жартують» на якій були представлені гумористичні твори класиків гумору. Дитяча бібліотека добавила жменею сміху користувачам на втіху, за допомогою виставки книжково-журнальних ілюстрацій «Веселі герої усмішок та гуморесок». Також відбулося засідання клубу «Світлячок», в ході якого працівники бібліотеки провели годину веселого настрою під назвою «Тепер уже сміятися пора». Ведучі розповіли членам клубу про історію виникнення свята, а також про святкування першого квітня у різних країнах світу. Цікавинкою дня стала виставка дитячих поробок «Зроби красу своїми руками», на якій були представлені поробки, які діти зробили власноруч під час майстер – класу який підготували керівники клубу «Світлячок». А ще всі, хто відвідав бібліотеку в цей день, отримали листівку-смайлик з Днем сміху.
Веселе, гамірне дійство під назвою «День казки» 28 березня зібрало у бібліотеці наймолодших користувачів -дітей. Запам’яталася маленьким читачам виставка книжкових ілюстрацій «Мій улюблений казковий герой», за допомогою якої найменші читачі із захопленням розглядали героїв улюблених казок . Під час Дня казки працівники бібліотеки заохочували до читання своїх маленьких користувачів провівши вікторину «Казковий ерудит».
Під час проведення казкової подорожі з елементами лялькової вистави «Жила була казка», діти не лише змогли пригадати твори Ганса Християна Андерсена, Корнія Чуковського, Миколи Носова, українських народних казок, а й допомогти «Знайці» відшукати Королеву книг. Під час літературних пазлів «У малюнках казка знову ожива» діти – читачі за допомогою гри залюбки взяли участь у літературних вікторинах, конкурсах із задоволенням пригадали улюблені казки. На цій ноті і закінчився тиждень дитячого читання , але не закінчилась зустріч з книгою.

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера