26 лютого на базі Гайсинської центральної бібліотеки пройшов семінар на тему: «Краєзнавство як джерело громадянського, естетичного та творчого розвитку громадян» для бібліотечних працівників системи
Бібліограф-краєзнавець Голомовза В.М. в своїй консультації «Бібліотечне краєзнавство: традиційні та інноваційні аспекти» пропонувала матеріали, які б допомогли сформувати у бібліотекарів фахове розуміння вузлових проблем бібліотечного краєзнавства. В ній надається інформація про традиційні та інноваційні аспекти діяльності бібліотек, адже суспільний інтерес до краєзнавства активізувався, а краєзнавча бібліотечна робота продовжує розвиватися.
Завідуюча відділом обслуговування юнацтва центральної бібліотеки Лопатюк Н.В. надала методичні поради щодо організації краєзнавчої роботи серед дітей та юнацтва.
Методист Бригас О.І. проаналізувала стан краєзнавчої роботи в бібліотеках системи за 2014 рік, а працівники філій поділились досвідом проведення окремих заходів.
Бібліографи презентували два творчих проекти, які будуть реалізовані протягом року бібліотекарями всіх наших бібліотек. Один з них має на меті
Збереження для нащадків фактів і подій історії сіл (автор Голомовза В.М.). Інший виховати патріотичну свідомість розвивати бажання стати гідними громадянами України (автор Каращенко Т.Б.)
Також учасники семінару познайомились з віртуальною виставкою «Доля, що піснею стала», присвяченій 160-річчю від д. н. Явдохи Зуїхи, що розміщена на сайті Гайсинської ЦБС; переглянули презентацію зразків оформлення краєзнавчих кутків та кімнат, здійснили екскурс по краєзнавчих блогах та сайтах бібліотек України.
Останні коментарі