Урок – екскурсія «День Перемоги – пам’ять у наших серцях»

IMG_3987     Напередодні святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі працівниками Гайсинської районної дитячої бібліотеки було проведено урок – екскурсію під назвою «День Перемоги – пам’ять у наших серцях».
В цей день бібліотекарі, викладачі та учні ЗОШ І – ІІІ ст. № 5 м. Гайсин, зібралися разом в Гайсинському краєзнавчому музею, щоб згадати героїв-визволителів, вклонитися їх подвигу, згадати словами подяки тих, хто живий, і тих, хто пішов, своїм життям показавши приклад великого служіння Вітчизні, миру і добру.

      Відкрила захід ведуча Алла Демидась, яка розповіла присутнім, що Німецько-радянська війна, страшна війна ХХ століття, – пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів.
А працівник музею Васильченко Сергій Олегович, проводячи по експозиційних залах краєзнавчого музею, проникливо, душевно розповів присутнім про воєнне лихоліття на території Гайсинського району в роки окупації та визволення. Сергій Олегович також ознайомив присутніх з героями Німецько-радянської війни – нашими земляками та продемонстрував експонати років війни. Діти також мали змогу переглянути представлені на виставці документи, які розкривають історичну правду про переможні та трагічні дні Німецько-радянської війни.
Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними фронтовиками і працівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу, за післявоєнний героїзм у відновленні народного господарства, за науку життя, яку вони передають молоді. Такими словами Сергій Олегович закінчив свою розповідь.
Також у приміщенні бібліотеки з 30 квітня по 12 травня для шановних читачів розгорнуто книжкову виставку-експозицію «На всі часи, на всі віки у спогадах живе…», на якій діти можуть ознайомитись з літературою про воєнні роки, з фронтовою поезією та експонатами років війни.
Виставка виконує місію пам’яті та передачі інформації дітям і підліткам про героїчне минуле нашого народу, на долю якого випала сама жорстока війна ХХ сторіччя.

IMG_4042

IMG_4057

IMG_4061

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера