Літературно-музична година «Цей славен день, святої Перемоги»

IMG_20150507_115753    7 травня в читальному залі центральної бібліотеки відбулася літературно – музична година «Цей славен день, святої Перемоги», приурочена 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі.
На заході були присутні учителі та учні ЗОШ І-ІІІ ст. №4, а також користувачі бібліотеки.
9 травня найвеличніше свято нашого народу – День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війни 1941-1945 років, це не згасне в пам’яті людській, не відійде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його битва, його перемога над нацизмом.
Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутий. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.
Друга світова війна… В серці кожної людини, в кожній сім!ї залишила вона по собі гірку пам’ять і горе. На всі часи, на всі покоління запам’ятовуються людям війни, адже вони завжди – біль людський. Десятки тисяч пам’ятників і обелісків, братських і одиноких могил на території нашої України засвідчують про жертви, понесені в ті грізні роки фашистської навали. А скільки ще невідомих поховань, скільки імен героїв не розшукано. Про пам’ятники полеглим бійцям розповіла бібліограф-краєзнавець центральної бібліотеки Валентина Голомовза.
А роки ідуть, ідуть … Швидко збігають, мов весняні струмки, квітують дерева, достигають жита, приходять у світ нові люди. Але не старіє, не зникає пам’ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця, у суворому монументі, у пам’яті нащадків, живе у спогадах дітей війни. Вона живе в монументах та книжках, у спогадах людей живе вона і в піснях. До вашої присутніх звучали пісні про Німецько-радянську війну у виконанні Яхно Аліни, Олександра Войновського та хору ветеранів праці під керівництвом Тетяні Бурякової.
Громадська діячка, поетеса, Гринник Олена Іванівна яка була запрошена на захід читала присутнім поезію зі своїх збірок. А також прозвучали вірші українських поетів у виконанні Палійчук Альони, Чорної Олександри, Шістки Олени, Драч Таміли, Данько Юлії.
Подвиги воїнів, здійснені заради свободи і незалежності Вітчизни, ніколи не згаснуть у пам’яті народній. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали за для Перемоги. Вічна слава переможцям! Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!

IMG_20150506_150838

IMG_20150507_114108

IMG_20150507_114218

IMG_20150507_115941

IMG_20150507_120908

IMG_20150507_121314

IMG_20150507_121939

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера