«Літо на книжкових вітрилах»

IMG_4177Літо – це канікули з веселими іграми, забавами, пригодами та книжковими дивами.
Для корисного відпочинку в дні літніх канікул бібліотекарі Гайсинської дитячої бібліотеки проводять заходи в рамках програми літніх читань під назвою «Літо на книжкових вітрилах».
Нещодавно працівники бібліотеки підготували усім книголюбам віком від 6 до 14 років дивовижну подорож в казку під назвою «Веселі книжкові старти». Мандруючи станціями: «Озеро відгадайка», «Печера таємниць», «Танцювальна галявина», «Театральна хатка». Діти дізналися про життя різних казкових героїв, навчилися відрізняти добро від зла, розвивали кмітливість, спостережливість, дружнє ставлення один до одного. Також юні казкарики ознайомилися з новинками літератури.
Відвідуючи бібліотеку у літній період, діти поринають в море цікавих книг і яскравих журналів, захоплюючі інтелектуальні та розвиваючі комп’ютерні ігри! А ще тут, у бібліотеці, діти знаходять друзів, однодумців, цікавих співрозмовників, з якими цікаво читати, грати, розгадувати ребуси, загадки, малювати, творити – розважатися!
Для читачів оформлені книжкові виставки «З книгою за 90 днів літа навколо світу»,«Розпочались канікули – нам сумувати ніколи», виставка-хобі «Літо на книжкових вітрилах», виставка – рекомендація « Перепливти літо допоможе бібліотека й книга».
Також в рамках програми літніх канікул було організовано екскурсію до бібліотеки «Бібліотечне місто», для школярів 1-2 класів, пришкільного табору «Веселка» НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею м. Гайсин.
Літо попереду і багато цікавого у бібліотеці теж : пізнавальна вікторина «Загадки мудрої сови», інформаційні огляди, розвиваючі ігри, вікторини, майстер-класи, літературні огляди, день періодики «Журнальна веселка» та багато іншого.
Районна бібліотека чекає на дітвору.

IMG_4180

IMG_4182

IMG_4219

IMG_4227

IMG_4229

IMG_4233

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера