День інформації «Подорож у світ професій»

Подорож у світ професій»25 жовтня 2013р.в районній дитячій бібліотеці відділом юнацтва було проведено День інформації «Подорож у світ професій»,на який було запрошено учнів 9-А класу СЗШ-ліцею.
Ведуча заходу зав.відділом юнацтва Лопатюк Надія Василівна розповіла про важливість вибору свого професійного шляху,про відповідальність у цьому виборі перед собою,батьками та суспільством. Розмову продовжив спеціаліст районного Центру зайнятості Малахов Віктор Володимирович. Він детально зупинився на тому, які професії в нашому районі є найбільш затребуваними,на що потрібно звертати увагу при виборі навчального закладу. Розповідь була доповнена цікавими випадками з працевлаштування. Учнями було задано багато запитань,що вказує на те,що підліткам дуже важливо бути проінформованими у період вибору своєї дороги в житті.
Також увазі відвідувачів було представлено бібліотечні виставки «Молодь. Зайнятість. Кар’єра» та «Моя майбутня професія».

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера