«Гайсинщина – перспективи місцевого туризму»

27 вересня весь світ відзначає Міжнародний день туризму.

         З наIMG_1962йдавніших часів люди вирушали в подорожі для пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями. Феноменальний успіх туризму полягає в тому, що він задовольняє потреби людини у відпочинку, оздоровленні, пізнанні навколишнього світу, духовному збагаченні.
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй оголосила 2017 рік – Міжнародним роком сталого розвитку туризму.

З цієї нагоди в читальному залі центральної бібліотеки відбувся «круглий стіл»  «Гайсинщина – перспективи розвитку місцевого туризму». На заході присутні працівники музеїв Гайсинщини, працівники центральної бібліотеки, учні НВК: СЗШ І-ІІІ ст. №1 – гімназії, хто цікавиться даною темою.

Туризм в Україні один з найперспективніших напрямків соціально-економічного розвитку нашої країни, регіонів, окремих міст.

Для того, щоб краще пізнати Україну,  цілий світ, мабуть краще розпочинати з пізнання свого рідного краю. Де може бути краще, ніж на Батьківщині? Гайсинщина  багата дивовижними краєвидами і таємницями культурно-історичної спадщини, подорожуючи якими, переконуєшся, що навіть близькі і відомі місця можуть приховувати незвичайні архітектурні та багаторічні пам’ятки і цікавинки.

Бібліограф-краєзнавець Голомовза В.М. розповіла як змінився наш Гайсин за останнє сторіччя, прокоментувала  слайд –  презентацію «Гайсин: через історію в сучасність».

Туристичними стежками повів відомий краєзнавець Прокоф’єв  Олександр Владиславович. Він розповів про об’єкти, які можуть  відвідувати  туристи, гості міста і просто його жителі, а також про «Сім чудес Вінниччини». Завідуюча музеєм фольклору Г.Т.Танцюри Громова Н.Г. розповіла про перспективу використання музеїв в туристичній галузі.

IMG_1965IMG_1971

 

IMG_1974

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера