Всеукраїнський день бібліотек.

IMG_400028 вересня  у приміщенні Гайсинської районної дитячої бібліотеки   урочисто відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не виняток і цей  день.

З вітальним словом  до присутніх звернувся начальник відділу культури та туризму, Заслужений працівник культури Ричков Микола Леонідович, який  всіляко допомагає бібліотечним працівникам, опікуються культурою в нашому краї, робить  кращими та сучаснішими наші бібліотеки.  Микола Леонідович привітав усіх присутніх із професійним святом  та відзначив  грамотами найкращих  бібліотекарів ЦБС. Також наголосив про нагородження колективу Гайсинської  центральної бібліотеки Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради за підписами В.Коровія, А.Олійника.
Також з словами вітання виступила  директор Гайсинської ЦБС Обертинська Наталя Пилипівна, яка   щиро подякувала органам влади за підтримку бібліотечної галузі у вирішенні  багатьох соціальних і побутових проблем і теж привітала усіх присутніх із святом. І наголосила що, символічно саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії бібліотечна спільнота відзначає своє свято, адже саме бібліотекарі допомагають людям пізнати вічну мудрість книг.

Також на свято завітали працівники РБК, які  свої вітання висловили в щирій та душевній пісні.

А бібліотекарі РДБ перевтілившись  в образи сварливої Параски та Палажки, показали комедійну сценку, та віршованими рядками  привітали усіх присутніх зі святом,  подарувавши  усім глядачам веселий настрій, усмішки та квіти.

IMG_4012IMG_4015IMG_4025 (1)

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера