Літні читання «Ми хочемо, щоб Ваше літо було книгами зігріте»

IMG_5847 Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню. Цьогоріч у Гайсинській районній дитячій бібліотеці літні читання стартували під назвою «Ми хочемо, щоб Ваше літо було книгами зігріте».

         Програма  розрахована на роботу з дітьми різного віку. В її рамках бібліотека займається залученням дітей і підлітків до читання кращих художніх, науково-пізнавальних книг, за допомогою творчих конкурсів створює умови для читацького розвитку.

6 червня в рамках програми літніх читань,  у дитячій книгозбірні відбулася гра – вікторина  «Розпочались канікули – нам сумувати ніколи», учасниками якої стали діти пришкільного табору НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія  м. Гайсин. В ході якої  переглянули різноманітні книжкові виставки, із задоволенням взяли участь у вікторині «Серпантин казок», «Загадка – відгадка». Також діти взяли участь у вікторині – ознайомлення  «Бібліотека – книжковий дім» з якої діти дізналися про  правила користування бібліотекою, про безліч цікавинок з літератури та періодичних видань. Найголовнішим сюрпризом для дітей була  лялькова вистава «Колобочок супермен», яку діти переглянули з величезним задоволенням.

У літній період у рамках літніх читань,  до уваги користувачів – книжкові виставки–поради «Літо по – бібліотечному», «Читацька посмішка влітку, або медіа центр на канікулах» які допоможуть  перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.

IMG_5866 IMG_5860

IMG_5858 IMG_5855

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера