Патріотична акція «Ти прекрасна Україно, нашого народу дім»

IMG_603524 СЕРПНЯ – День Незалежності України, стало для нас справжнім святом, до якого готуються та відзначають усією сім’єю.
До цього свята взялася готуватися і наша бібліотечна родина.
В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання дітей, з 16 серпня в Гайсинській районній дитячій бібліотеці діяла книжкова виставка-панорама «З Днем народження, країно». На виставці представлена література з історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави.
22 серпня для читачів було проведено патріотичну акцію «Ти прекрасна Україно, нашого народу дім», під час якої користувачі дізналися історію створення українського прапора, згадали інші символи країни, переглянули відеоролик «Історія державності України» та ознайомились з журнально – книжковою історичною довідкою «Прапор України повіває, синьо-жовтим златом сяє». Також цього дня бібліотекарі, для юних патріотів, постійних користувачів книгозбірні та для всіх охочих організували майстер-клас з виготовлення фото – рамок та патріотичних сувенірів. Дівчатка і хлопчики разом з бібліотекарями, Гончарук Тетяною та Терпецькою Наталкою, виготовляли подарункові сувеніри для друзів і своїх рідних, одним словом – готувалися до свята. Під час майстр – класу діти взяли участь у відео – вікторині «Чому я люблю Україну?», слухали патріотичні українські пісні та вірші.
Говорити про нашу країну можна нескінченно, завершуючи зустріч, наголосила ведуча заходу, Україна – це неозорі простори рідної землі, що тягнуться від Карпат до Чорного моря. Україна – це історія народу, який протягом багатьох років боровся за свою свободу і незалежність. Україна – це рідна мова, яка стала однією з найрозвинутіших мов світу. Україна – це наша Батьківщина, нашого народу – дім!

IMG_5972

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера