«Золотий ключик або пригоди Буратіно»

IMG_6472Магія новорічних свят  розпочала   дарувати  читачам  Гайсинської районної дитячої бібліотеки  подорожі до казкового світу пригод та розваг. Сьогодні 11 грудня  на  маленьких читачів нашої книгозбірні, а саме учнів 2 класу СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин,  чекали:  цікава екскурсія до бібліотеки та перегляд театралізованої вистави «Золотий ключик або пригоди Буратіно».

Допомогли втіленню казкової атмосфери у бібліотеці  вихованці театралізованого клубу «Пролісок» та їхній керівник,  працівник бібліотеки – Сметанська  Катерина.

Учасники клубу  з цікавістю передчували наближення чудових чарівних митей, герої яких  немовби  полишивши на деякий час сторінки дитячих казок, завітали у світлий, просторий зал бібліотеки  щоб подарувати присутнім святковий настрій. Вони привітали всіх з наступаючими  святами і запросили здійснити цікаву мандрівку по сторінках відомої казки «Золотий ключик або пригоди Буратіно», сповнену чудес, загадок, пісень, танців, і все це дуже колоритно гармоніювало зі сміхом  та жартівними.

Новорічно-різдвяні свята у дитячій бібліотеці продовжуються.  В нас гарно та затишно, а зимові заходи  додають святкового настрою. І нехай прийдешній Новий рік буде для наших дітей веселим та безхмарним.

 

IMG_6380IMG_6387

 

IMG_6404

IMG_6391

IMG_6427

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера