Театралізоване дитяче свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!»

IMG_6609 Щороку, у ніч з 18 на 19 грудня малеча прислухається, щоб почути срібні дзвіночки на санчатах, якими їде до них Святий Миколай, з нетерпінням чекає зустрічі з казкою, а вранці під подушкою шукає подарунки.
Традиція ця дуже давня… Тому гайсинська районна дитяча бібліотека потурбувалася про, те щоб це свято для  дітей пройшло радісно і незабутньо.

Працівники бібліотеки   17 грудня,  запросили  своїх маленьких читачів, учнів 3 –А класу школи ліцею № 7 м. Гайсин завітати на театралізоване дитяче свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!». Діти почули розповідь про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя.  Ознайомились з легендами, казками, оповіданнями про діяння Святого Миколая та розповіли, як вони чекали свята і як готувались до нього. Для всіх присутніх були організовані розваги, ігри. Діти, співали пісні про Святого Миколая та про зиму, читали  вірші,  відгадували  загадки, переглянули відео-презентацію  «Що ми знаємо про святого Миколая-Чудотворця?». Всім присутнім сподобалась сценка, в якій два ангели сповіщають про добрі вчинки, а Баба – Яга та Солоха  намагаються очорнити малечу, не допустити Святого Миколая до дітвори. Але добро завжди перемагає і Миколай – чудотворець приходить до дітей із своїми побажаннями і подарунками.

Довгоочікуваний гість –  Миколай Чудотворець допоміг малечі поринути в чарівний світ легенд, розповів про країну добра та гарних вчинків. Приємна і тепла зустріч наповнила серце кожної дитини вірою і радістю, надихнула на добрі справи, налаштувала на святковий настрій. Ну і, звичайно, яке ж свято без подарунків? Усім слухняним діточкам Миколай подарував смаколики.

Увагу малечі привернула яскраво оформлена книжкова виставка «Диво приходить грудневої ночі», яку було розгорнуто до свята.

IMG_6536IMG_6616

IMG_6551

Залишити відповідь

Ви можете використовуватии ці HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Бібліоміст на Вінниччині.
Інтерактивна Google мапа з нанесеними об’єктами вільного достопу до мережі Інтернет.Просмотреть Бібліоміст на Вінниччині на карте большего размера